WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
W WIŚNIOWEJ


Fun English

Dzięki Programowi Rozwoju Bibliotek biblioteka wzięła udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece" i otrzymała bezpłatny dostęp do kursu e-learningowego na portalu Funenglish.pl na wszystkich stanowiskach komputerowych.
Dostęp ten biblioteka uzyskała do 31 października 2012 roku - ale z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata.

Kurs polega na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, "foto-lekcji" i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Kurs wykorzystuje metodę immersion, polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. Każde dziecko, które przyjdzie do biblioteki, będzie mogło skorzystać z kursu FunEnglish.pl samodzielnie . Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych.

W naszej bibliotece oraz filii w Lipniku kurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na chwilę obecną w kursie regularnie uczestniczy grupa 80 dzieci z naszej gminy, ale z dnia na dzień liczba ta stale rośnie.

Wyświetleń: 354