Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

Bardzo cieszymy się, że udało nam się zrealizować kolejny cykl spotkań z przedszkolakami w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

To bardzo miłe, że mogliśmy wspólnie z dziećmi poczytać ciekawe książki i rozmawiać na ich temat.

Ponadto mali klubowicze DKK chętnie tworzyli piękne prace plastyczne dotyczące opowieści z omawianych lektur.

Dziękujemy Paniom Nauczycielkom z przedszkoli za serdeczną współpracę:)

Książki z zestawu, który tym razem otrzymaliśmy z Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie były bardzo interesujące, pouczające i wyjątkowo spodobały się dzieciom, a były to:

✔️ Babcia przejmuje telewizję /P.Addai

✔️ Basia i tablet /Z. Stanecka

✔️ Bajka o drzewie /E. Piotrowska

✔️ Dobre maniery dla dzieci /G. Strzeboński

✔️ Dziadek na huśtawce /R. Piątkowska

✔️ Franklin boi się burzy /P. Bourgeois

✔️ Liczydełko /M. Brykczyński

✔️ Kochamy cię, Misiu Tulisiu /D. Melling

✔️ O smoku, który lubił krówki /E. Pałasz

✔️ Tata i ja/ A. Stelmaszyk

Pamiętajmy, że czytanie i rozmawianie o książkach jest ważne oraz niesie mnóstwo korzyści, a także rozwija twórczą wyobraźnię i wspomaga rozwój mówienia.

#dyskusyjnyKlubKsiażki#dkk#spotkaniaZprzedszkolakami#przedszkole#dzieciWbibliotece#dyskusjaOksiążkach#bibliotekaPubliczna#bibliotekaWwiśniowej