MUUVIT-PODSUMOWANIE PROJEKTU DLA KLAS PIERWSZYCH

14.05.2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Janiny Czaja odbyło się spotkanie podsumowujące projekt MUUVIT DLA klas pierwszych.
W rywalizacji na punkty za aktywność fizyczną zwyciężyła klasa 1b, która przebyła 12525 mil, natomiast klasa 1a pokonała 3328 mil. Najważniejsze jest jednak to, że obydwie grupy wspaniale się bawiły, mobilizowały do aktywności i dzięki temu cel został osiągnięty!!!

Na spotkanie została przygotowana prezentacja multimedialna oraz wystawka dzięki której przypomnieliśmy sobie trasę, którą przebyliśmy -Warszawa-Berlin-Praga-Wiedeń-Bratysława-Budapeszt-Zagrzeb-Lublana-Wenecja-Monako-Rzym. 

Aby lepiej poznać Rzym zaprosiliśmy na spotkanie panią Urszulę Bajer-nauczyciela historii z ZPO w Wiśniowej, która zaprezentowała dzieciom  zdjęcia  ze swojej podróży do Włoch oraz w sposób niezwykle ciekawy przeprowadziła małą lekcję historii.

Na zakończenie spotkania czekała niespodzianka w postaci  poczęstunku- oczywiście włoskiej PIZZY i SPAGHETTI. 

W ramach projektu MUUVIT został zakupiony sprzęt sportowy z którego dzieci będą mogły korzystać podczas zajęć wychowania fizycznego w szkole.
 

Najnowsze aktualności

Wystawa: Call me Isza. Żeńszczyzna: żydowsko-polskie dziedzictwo kobietSkip to content