Zbliża się koniec roku,a wraz z nim czas na podsumowanie naszego czytelniczego wyzwania – przeczytam #55KsiążekW2025Roku.
Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich, którzy brali w nim udział, aby odwiedzili bibliotekę w godzinach jej pracy. Przygotowaliśmy dla Was małe niespodzianki jako podziękowanie za Wasze zaangażowanie i miłość do książek.
Dziękujemy, że byliście z nami przez cały rok. Do zobaczenia w bibliotece.
