Drodzy Czytelnicy.
Mikołaj odwiedził już naszą bibliotekę! Przyszedł tylko na chwilę by odpocząć, ale tak bardzo spodobało mu się to miejsce, a zwłaszcza ogrom ciekawych książek, że nie mógł się od nich oderwać.
Zaczytał się tak bardzo, że aż zasnął…, a gdy się obudził, musiał natychmiast ruszać dalej.
Niestety, w pośpiechu zgubił swoją czapkę, okulary i… prawo jazdy. W liście, który zostawił, prosi o pomoc, bo bez tych rzeczy trudno będzie mu kontynuować świąteczną misję.
Zapraszamy wszystkich chętnych Pomocników do biblioteki już 5 grudnia, a w programie:
– poszukiwania okularów i prawa jazdy Mikołaja,
– rymowane zagadki, labirynt i dobra zabawa,
– upominki dla każdego Pomocnika.
Tego dnia biblioteka będzie wyjątkowo czynna do godziny 17:00. Będzie czekało na Was wiele książek o zimowej i świątecznej tematyce oraz dla każdego coś słodkiego.
Zapraszamy!



