Wystawa prac ze słomy

Przypominamy o możliwości oglądnięcia w naszej bibliotece prac Pani Jadwigi Żak.

Wernisaż wystawy odbył się 14.10.2021 r. o godz. 15.00 podczas spotkania z okazji Dnia Seniora.Po długiej przerwie było nam niezmiernie miło gościć Seniorów z naszej gminy.

Wraz z wolontariuszami Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej postaraliśmy się stworzyć ciepłą i rodzinną atmosferę. Młodzież wraz z Panią Ela Konieczna przygotowała życzenia, muzyczne pozdrowienie, upominki oraz poczęstunek dla osób uczestniczących w tym wydarzeniu.

Serdeczne życzenia dla naszych Gości złożył także Wójt Gminy Wiśniowa Pan Bogumił Pawlak.

Wyjątkowym punktem spotkania było otwarcie wystawy obrazków ze słomy i mini zegarków Pani Jadwigi Żak- Seniorki z naszej gminy.Wszyscy byli zachwyceni kolekcją zegarków i obrazami „malowanymi” słomą. To bardzo wdzięczny i przyjazny materiał, który pozwalała przedstawić wszystko – od kompozycji kwiatowych, architektury, zwierząt itp., na pejzażach kończąc.

Dziękujemy bardzo:

❤ Pani Jadwidze Żak, za udostępnienie zbiorów

❤Seniorom, a szczególnie Pani Stanisławie Tokarz, która umiliła spotkanie swoją grą na akordeonie

❤ Pani Joanna Juras oraz Klub Senior + WiśniowaStowarzyszenie Artystyczne Teatr Kultura i My

❤Panu Grzegorz Kaczmarczyk za zakup słodkości

❤oraz wszystkim osobom uczestniczącym i zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. #dzieńSeniora#spotkanieWbibliotece#wystawa#wernisaż#obrazkiZeSłomy#miniZegarki#bibliotekaWwiśniowej#bibliotekaPubliczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze aktualności


Skip to content