QUEST WIŚNIOWSKI

Od stycznia 2016 roku Gminna Biblioteka Publiczna im. Janiny Czaja w Wiśniowej dzięki Stowarzyszeniu BE-20 realizowała projekt ,,Społecznie Aktywna Akademia Seniora”, współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2016-2020.

W ramach projektu odbyło się wiele ciekawych spotkań, szkoleń, konsultacji indywidualnych oraz warsztatów questingowych, dzięki którym powstał QUEST WIŚNIOWSKI.

QUEST WIŚNIOWSKI jest rodzajem zadania z narracją realizowanego jako forma zwiedzania ciekawych miejsc na danym regionie. W 2020 roku podjęliśmy prace związane z aktualizacją treści i grafiki Questu. Aktualizacja była konieczna ze względu na zmiany w zagospodarowaniu terenu, który obejmowała trasa Questu.

Zapraszamy serdecznie do szukania skarbu-QUEST WIŚNIOWSKI jest dostępny w naszej bibliotece!QUEST można także pobrać i samodzielnie wydrukować (wkrótce więcej informacji). W grudniu 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Mapa Pasji. Jest to szansa, aby QUEST WIŚNIOWSKI oraz Gmina Wiśniowa stały się bardziej znane i zachęcały turystów do zwiedzania naszej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze aktualności


Skip to content