SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANNĄ MACHACZ

13 maja 2022 r. w naszej bibliotece gościliśmy na spotkaniu autorskim Panią Annę Machacz.

Pani Ania jest nie tylko autorką i współautorką wielu książek dla dzieci, ale także architektem edukacji i animatorem. ,,Przez wiele lat pracowała dla Teatru Groteska w Krakowie, przygotowując między innymi najbardziej smoczą imprezę w Polsce, czyli Wielką Paradę Smoków. Po teatrze przyszedł czas na kino, dzięki któremu odbyła wycieczki w głąb Ziemi, poleciała w Kosmos i zgłębiła tajemnice przyrody, wprowadzając na ekrany kin IMAX trójwymiarowe filmy.Te doświadczenia jak i setki warsztatów, stosy zapisanych kartek papieru, ekscytujące spotkania z niezwykłymi ludźmi, podróże, w tym również te, do swojego wnętrza, pozwoliły na podjęcie decyzji o założeniu firmy Cel Edu oraz Wydawnictwa Wrażlivego. (https://wrazlive.pl).

W spotkaniu autorskim, które zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa przy naszej bibliotece uczestniczyły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej, Poznachowicach Dolnych oraz z Wierzbanowej.

Pani Anna Machacz przygotowała wspaniały program zajęć, którym dzieci były wyjątkowo zachwycone. Chętnie przygotowały pracę plastyczną-kolorową łąkę, cudne motylki oraz z wielką radością uczestniczyły w zabawach.

Dziękujemy serdecznie Pani Ani Machacz za cudne spotkanie.

Dziękujemy również Panu Wójtowi Gminy Wiśniowa Bogumił Pawlak za obecność na spotkaniu oraz kolorowe zakładki dla dzieci.

#dkk #dyskusyjnyKlubKsiążki #spotkanieAutorskie #AnnaMachacz #spotkanieWbibliotece #bibliotekaWwiśniowej #bibliotekaPubliczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze aktualności

Wiosenny wernisaż prac malarskich Leny Jach już za nami…Skip to content