WYKŁAD I WYCIECZKA DLA SENIORÓW

Nasza biblioteka prowadzi współpracę z Seniorami już od wielu lat. Przy okazji uczestnictwa w różnych projektach, spotkaniach, szkoleniach, wyjazdach staramy się zwracać uwagę na różnego typu zagrożenia społeczne oraz na profilaktykę i sposoby radzenia sobie w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.

Jest nam bardzo miło, że tym razem dzięki wsparciu Gminnej Komisji Do Spraw Profilaktyki udało się zorganizować spotkanie i wycieczkę do Rudnika.

Na spotkaniu, które odbyło się w bibliotece przed wyjazdem do Rudnika został przedstawiony temat: ,,Uzależnienia behawioralne-zagrożenie współczesnych czasów”. Jest to niezwykle istotne aby przeprowadzać takie spotkania, bo dzięki nim wzrasta nasza świadomość na temat zagrożeń współczesnych.

Po wykładzie dotyczącym uzależnień odbyła się wycieczka do Rudnika, której celem było zapoznanie się z questem (grą terenową) Rudnika- Legendy Diabelskiego Kamienia oraz zdobycie skarbu.

Quest prowadził malowniczą, leśną trasą przez południową część Rudnika, do Diabelskiego Kamienia-okazałego ostańca kamiennego.

Cieszymy się, że uczestnicy wycieczki z Klub Senior + Wiśniowa byli bardzo wytrwali w poszukiwaniu skarbu i dopisywał im dobry humor.

#bibliotekaPubliczna#bibliotekaWwiśniowej#wycieczkaSeniorów#quest#rudnik#diabelskiKamień#wyprawyOdkrywców#profilkatyka#uzależnienia#GminnaKomisjaProfilaktyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze aktualności

Wiosenny wernisaż prac malarskich Leny Jach już za nami…Skip to content